На кухні свекрухи стояли дві різні каструлі; одна – для нас із чоловіком, інша– для свекрухи. З цікавості я відкрила кришку їх каструлі і в мене ледь щелепа не відвисла від побаченого

На початку нашого шлюбу з чоловіком ми пару місяців жили зі свекрухою та свекром. Це були одні з найrірших часів нашого спільного життя з чоловіком. Свекруха завжди відділяла мене від двох дочок, і це відчував навіть мій чоловік. Однак через пару місяців закінчився ремонт у нашій окремій квартирі, і ми благополучно переїхали і стали жити одні. Ще в ті часи, коли ми всі жили разом, свекруха постійно відправляла мене збирати гриби, оскільки одним компонентом їх сімейного бізнесу був магазин, де вони також продавали гриби.

Спочатку вона мене відправляла за грибами тільки у вихідні, а далі почала відправляти мене щодня, не дивлячись на те, чи є в мене бажання чи ні. Але гроші з продажу цих грибів ніколи не доходили до мене із чоловіком.

Я завжди говорила це тільки чоловікові, тому що не хотіла kонфліктувати з його сім’єю, але оскільки свекруха дуже часто змушувала мене робити роботу, мій чоловік зажадав, щоб вона мені віддавала відсоток від продажу. На що моя свекруха обра зилася і більше ніколи не відправляла мене за грибами. Після цього випадку ми сиділи всі разом у них вдома, і я мала накривати стіл для мене і мого чоловіка, щоб ми поїли.
Каструлі у нас були окремі з каструлями свекра та свекрухи. Відкриваю я кришку нашої з чоловіком каструлі і бачу там суп тільки з одним шматком м’яса.

Звичайно, це м’ясо я віддала чоловікові, тому що він чоловік і йому воно потрібніше. Я й не задумалася про це, але раптом прийшла свекруха і відкрила їхню каструлю, і я помітила, що в їхній каструлі дуже багато добрих шматків м’яса. Тобто виходить, що свекруха спеціально зробила так, щоби мені не дісталося їжі після її kонфлікту з моїм чоловіком? Я була дуже здивована, тому що припускала, що вона мене недолюблює, але через що? Після цього я ніколи нічим не частувалась у них вдома.