Я дав ключі сину, і вони почали жити у будинку бабусі. Через місяць зайшовши в будинок я мало не втратив свідомість.

У мене два сина. Ростила їх я одна, тому що мого чоловіка одного разу не ста ло. Працювала я на двох роботах, щоб встигати платити за рахунками. Робила все, щоб діти нічого не потребували. Я збирала гроші на університет синам. Старший відучився на журналіста, а молодший тільки мав надійти. Молодший навчався краще за старшого. Я думала, що Сашенька, молодший синок, зможе і на бюджет вчинити. Старший син якось прийшов і сказав, що одружується.

Я була щаслива, бо йому вже було 27 років, а зі своєю майбутньою дружиною він спілкувався вже 3 роки. Він попросив у мене ключі від квартири бабусі. Коли не стало моєї мами, квартира дісталася мені. Відремонтувала та хотіла здати квартирантам.

— Мамо, можна ми поживемо у квартирі бабусі, щоб змогли накопичити на перший іпотечний внесок – попросив старший син. Я віддала йому ключі, і вони там почали жити. Я планувала віддати будинок в оренду, щоб оплатити навчання молодшому синові, а тепер я не знала, як вчинити, тому сподівалася, що Сашко надійде самотужки. Я дуже рідко ходила до них у гості. Ми постійно спілкувалися телефоном. Все було добре, доки не прийшли результати вступних іспитів.

Молодший син не вступив на бюджет до університету, який хотів, і йому довелося вступати до іншого. Він звинувачував у цьому старшого брата, оскільки через нього не зміг навчатися в улюбленому університеті. Так їхні стосунки стали псуватися з кожним днем. Старший син розлучився та взяв собі квартиру в іnотеку.

Коли після їхнього розлучення я зайшла у своє житло, то зрозуміла, що потрібен ще один ремонт, оскільки квартира була дуже поганому стані. Зробила його знову за свій рахунок. До речі, витратила багато грошей. Віддала квартирантам, отримувала добрі гроші. Якось прийшов молодший син і сказав, що одружується та попросив ключі від квартири бабусі. Я пояснила йому, що зараз там мешкають інші люди. — Синку, там живуть люди, не можу я їх вигнати з квартири?

Та й договір ми з ними підписали. А ще боюся, що історія повториться – і мені потім знову доведеться робити ремонт після вас. – пояснила я молодшому синові. Він образився і поїхав жити з дружиною в орендовану квартиру. Старший образився, що посварилася за стан квартири, а молодший — бо побоялася після тієї історії довірити йому житло. У результаті вин ною виявилася одна я.