Коли Андрій залишив вдома люблячу дружину і відправився у відрядження, то він поняття не мав як цей день змінить його життя

В принципі життя людини дуже одноманітне. Воно складається з дому, господарства і роботи. Але в основному все залежить від самої людини: як він живе, які вчинки він робить, до чого прагнути і що вважає в житті головним. Моїм співрозмовником був чоловік вже в літах. Його звали Андрій. І ось, що він повідав мені. Андрій одружився по любові. Він одружився на скромній симпатичній дівчині. Вони обидва мріяли про сім’ю і дітей, жили душа в душу. Народилася дитина.

Вдома панував затишок, мир і спокій. Ніяких kонфліктів і свароk. Дружина була тихою і врівноваженою молодою жінкою. Незабаром Андрій змінив роботу. На новому місці зарплата була набагато більше, але його часто відправляли у відрядження. Через три місяці його знову послали у відрядження на два тижні.

Проживав він у невеликому відомчому готелі, в окремому номері. Так вийшло, що в сусідніх номерах були одні жінки. Там він познайомився з дуже привабливою, молодою і вельми балакучою дівчиною. Вони дуже часто спілкувалися один з одним.

Несподівано Андрій зрозумів, що з кожним днем вона все більше і більше стала його хвилю вати. Тяжіння до дівчини росло в чоловікові з кожним днем, а потім спалахнула пристрасть. Він зауважив також, що і дівчина була до нього небайдужа і мала до нього подібне почуття. Таке помічаєш відразу. Він повністю був у її владі. Одного вечора вони домовилися разом повечеряти в місцевому ресторані. Дівчина була в дуже красивому і елегантному платті. Грала музика, вони їли смачні і красиві страви, потім були танці.

Вона йому здавалася королевою балу. Він згадав про дружину з домашніми турботами, а тут казка. Після дивного вечора вони повернулися назад в готель і попрямували до себе в номер. Було вже дуже пізно. У коридорі стояла повна тиша.

Раптом Андрій почув чиїсь тихі кроки. Хтось поворухнув дверною ручкою. Це була вона. Андрій був уже в ліжку і майже вже заснув. Вона сильніше смикнула ручку дверей. Тоді Андрій встав з ліжка, наблизився до дверей і тихо прошепотів їй, щоб вона пішла. Голосно вилаявшись, вона штовхнула ногою двері і пішла до себе в номер. Однак вона переживала даремно. І в кінці історії Андрій додав, що це був найважливіший вчинок в його житті.