80-річна бабуся нашкрябала гору монет, щоб заплатити за проїзд. Водій цього не витримав — вийшов

Ця історія трапилася в одному провінційному містечку під час рейсу місцевого автобуса. Розповідь жінки, яка стала свідком того, що сталося, миттю розлетілася по інтернету, до глибини душі зворушивши тисячі читачів.Вона настільки прекрасна і повчальна, що ми вирішили залишити її без змін.»Автобус був напівпорожній, і я розглядала попутників. На одній із зупинок зайшла бабуся років 80 і села на вільне сидіння. Потім дістала хусточку і почала її розгортати.

Там, природно, були монети. Бабуся відрахувала 5 гривень монетами, дочекалася своєї зупинки і простягнула гроші водієві з проханням зупинити. Загалом, все йшло як завжди.Але водій грошей не взяв! Більш того, він схопив свій гаманець, попросив бабусю почекати його пару хвилин і вискочив з автобуса.

Хлопець забіг в найближчий магазин і повернувся звідти з пакетом, в якому лежало 4 пакети молока, 2 пакети сметани, хліб, макарони, м’ясо Він підійшов до бабусі і простягнув їй пакет. Та почала відмовлятися, мовляв, їй пенсії вистачає на хліб і все в цьому роді А в підсумку водій сказав:

— Якщо ви це не візьмете, я прям тут цей пакет і викину!Бабуся заплакала гіркими сльозами, почала йому щиро дякувати і бажати удачі .Потім хлопець стрибнув назад у кабіну, і тут одна пасажирка років сорока почала обурюватися на весь голос:- Варто було заради порожній подяки витрачати свої гроші і ще нас затримувати?Почувши це, водій розвернувся, відчинив двері і послав цю жінку зі словами:

— Через таких як ви, люди похилого віку всю молодь вважають невихованої сволотою, тому що ви своїх дітей, крім лицемірства і жлобства, нічому навчити не можете!
Тітка, червона як помідор, вилетіла з автобуса як пробка з шампанського.Браво, чоловік! Більше б таких людей, як ти! »Як вам такий вчинок водія автобуса?