Юля мала піти з чоловіком не свято подруги, а коли той відмовився, жінка вирішила піти сама. І ось чим це обернулося

Чоловік Юлі рідко бував удома і проводив час із сім’єю. Вони одружені вже десять років. У них у сім’ї росте восьмирічний син. Усі будні подружжя проводило на роботі, а у вихідні Юрій стабільно їхав на полювання до лісу. Це була його пристрасть та хобі. Він не пропускав жодної суботи та неділі. -Милий, ти не забув, що ми поланували другу дитину. Ми разом про це говорили.

Але ти, здається, забув, що жінка не може це організувати сама. Ми з тобою практично не проводимо час разом. Може хоч на ці вихідні зі мною залишишся? Ти пам’ятаєш мою шкільну подругу Олю? Вона кликала мене на свій день народження у неділю. Може, разом сходимо? Чоловік був непохитний, незважаючи на всі вмовляння дружини, він зібрав свій рюкзак і вирушив у ліс. Сина свекруха забрала до себе на вихідні, тож Юля залишилася вдома зовсім одна.

Було сумно, що чоловік її не слухає і час із нею не проводить. Душу палила образа. Потім зателефонувала Оля. -Юль, ти ж прийдеш, так? -Я не знаю. Чоловік пішов знову на полювання. Одною якось не хочеться. Юлі взагалі не хотілося йти. Вона взагалі не дуже любила галасливі компанії. -Та годі тобі! Приходь, розвієшся трохи. Олі вдалося її умовити. На вечірці Юля зустріла багато старих знайомих, серед яких було і її перше кохання Григорій.

Кількість випитого алкоголю трохи затьмарила розум. Вийшло так, що вони з Грицем пішли з вечірки разом і разом провели ту ніч. Вранці Юля прокинулася з похміллям і почуттям провини. Вона сама не зрозуміла, як так сталося. Вона нервово взяла телефон і виявила десять пропущених від чоловіка та десять від свекрухи. З чоловіком вона боялася говорити, тому подзвонила свекрусі: -Я не знаю, де ти була вночі,

але мені дзвонив Юрко. Я йому збрехала, що тітці Любе стало погано, і ти поїхала до неї. А на телефон не відповідаєш, бо він несправний. Зрозуміло? Такого Юля від свекрухи не чекала. Вона завжди думала, що та її недолюблює. Пізніше, коли вони залишилися наодинці, Юля намагалася їй подякувати, але свекруха лише відмахнулася: -Ти думаєш, що я не людина і не розумію тебе? Юра весь у батька. Мені теж прикро, що він завжди не вдома. Всяке буває. Жінки мають одна одну підтримувати. Тільки дивися, щоб у тебе це у звичку не увійшло.