Олена відмовила свекрусі поміняти свою троячку на однокімнатну свекруху. І тут у свекрухи дозрів моторошний план nомсти

Ця ситуація сталася з моєю подругою. Вона не вкладається у моїй голові. Як низько можуть опуститися люди! Свекруха наговорила її чоловікові, що Олена її поби ла. Ви уявляєте? Зрозуміло, все це наха бна бре хня. Але як довести це чоловікові? Але щоб ви розуміли контекст ситуації, розповідати її буду з самого початку. Моя подруга Олена після шлюбу одразу з чоловіком оселилася окремо від батьків.

Вони одружилися у райцентрі, де обоє закінчили університет. Потім її чоловікові запропонували прибуткову роботу у рідному містечку, і було ухвалено рішення переїхати туди. Вони взагалі родом із одного міста, хоча доля їх і звела у райцентрі. Вони планували винаймати квартиру, але свекруха їх умовила переїхати до неї. Мовляв, місця достатньо, навіщо витрачати гроші? Але вже після тижня спільного життя зі свекрухою, Олена зрозуміла, що це було, м’яко кажучи, поганою ідеєю.

У Лаури Романівни просто нестерпний характер. Вона любить усіма командувати. Олена часто скаржилася своїй мамі на життя. Мати їй запропонувала переїхати до їхньої квартири, яка пустує. Батьки Олени вже кілька років живуть у Польщі та працюють там. Олена вмовила чоловіка перебратися до батьківської квартири. Коля погодився, йому й самому набридли постійні сварkи. Свекруха була незадоволена таким збігом обставин.

Вона влаштувала грандіозний сkандал. А коли вона вперше потрапила до помешкання батьків Олени, уважно все оглянувши, зажадала, щоб вони обмінялися квартирами. Олена була в ступорі від такої пропозиції. Навіщо їй міняти трикімнатну квартиру на однокімнатну? Коли вона відмовилася, свекруха їй пригрозила, що помститься. Після цього вона пішла і наговорила Колі, що Олена її побила. Все це нахабна брехня, але Коля повірив матері. Тепер шлюб Олени на межі.