Думаєш на чужому нещасті побудуваті щастя? — сказала колишня дружина мого чоловіка

Три роки тому я познайомилася з молодим симпатичним чоловіком, який прийшов працювати до нас в фірму системним адміністратором. Привітний, розумний — він відразу полонив серця наших співробітниць. Серед них була і я, тому намагалася частіше зустрічатися з ним, в обід бігала в супермаркет через дорогу, щоб купити до чаю тістечок або печива. А ще — змінила зачіску, стала краще одягатися, записалася в басейн.

— Забий на нього, — радила Оля, колега, з якою я працювала в одному кабінеті. — У нього жінка і двоє дітей. Навіщо він тобі? Невже не можеш знайти без причепа- Я люблю його, і цим все сказано, — відповіла я. — Врешті-решт, не втручайся в моє особисте життя.І поступово стала помічати, що Роман також почав кидати в мою сторону небайдужі погляди. Став купувати тістечка до чаю, завжди поспішав на допомогу, коли у мене виникали проблеми з технікою, а як-то запропонував підвезти.

— Ой, а давай поїдемо не додому, а на каву в «Ройялбар», — запропонувала я, радіючи, що поруч сидить такий бажаний і жаданий чоловік. — Там її так смачно готують — з вершками і медом. М-м-м … яка смакота!У кав’ярні ми вечеряли і розмовляли про різні дрібниці. А коли Роман, підвіз мене додому, запитав, чи не пригощу чи чаєм, я відчула, як шалено затріпотіло моє серце. Звичайно, в ту ніч він додому так і не потрапив.

— Ти така неймовірна! — шепотів він, обціловував моє тіло. — О, яка ж ти красуня.Я, дурна, була щасливою від цих слів і мріяла, що ось-ось стану дружиною Роми. Про що поволі і почала натякати коханому. Пройшли два місяці, і якось мені подзвонили з невідомого номера.Жіночий голос сказав, що це Романова дружина.

— Послухай, Інна, у нас двоє дітей і вісім років сімейного життя за плечима, — говорила вона. — У тебе все попереду, тому, я прошу тебе, не руй нуй нашої сім’ї. Ти молода, розумна і красива — зустрінеш хлопця, з яким створиш хорошу сім’ю. Навіщо тобі чоловік, якого ти відбираєш у дружини і дітей? Прошу тебе, дай Ромі спокій.

Наші діти дуже люблять його, я не знаю, як вони перенесуть звістка про те, що батько не буде жити з ними. Зрештою, невже ти грі ха не боїшся?— Ні, не боюся, — відрубала я. — І про те, щоб я покинула Романа, ти навіть і не мрій. А щодо дітей-вони і у нас будуть. На все свій час.Відверто кажучи, дітей я планувала наро дити в далекому майбутньому, проте, бачачи, як улюблений тягне з розлученням, вирішила прискорити це за допомогою вагі тності.

Тому через два місяці після того, як повідомила, що Рома скоро стане татком, ми офіційно зареєстрували свої стосунки. Незважаючи на те, що мій животик помітно округлився, я була одягнена в чарівне весільне плаття і щиро раділа нашому весіллю.

Після ми півтора тижні провели в Єгипті, де я відчувала себе справжнісінькою принцесою: море, шикарний готель, коханий чоловік поруч! Однак незабаром після повернення додому стала помічати зміни в поведінці Романа. Замість того, щоб після роботи допомагати мені, він норовить влягтися перед телевізором на дивані.Прогулянки по місту у вихідні став називати марною тратою часу-замість того можна посидіти за комп’ютером, граючи в улюблені ігри.

А коли діти від колишньої дружини перестали з ним спілкуватися, то взагалі накричав на мене. Мовляв, це я в усьому винна.- Думаєш на чужому нещасті побадовать щастя? — сказала колишня дружина мого чоловіка, коли ми випадково зустрілися в супермаркеті. — І не мрій — в житті все повертається бумерангом. І добро, і зло.І взявши під руку симпатичного чоловіка, який закоханими очима дивився на неї, пішла в бутік дорогого одягу.

Я ж, навантажена сумками з продуктами і повзунками, пішла додому. Мене ще чекали прання, приготування їжі та генеральне прибирання, яке я роблю щосуботи. Зрештою, а що я могла їй відповісти? Що все частіше в моїй голові з’являється думка про те, що Роман — далеко не той чоловік, якого б я хотіла бачити поруч із собою.

Що я мріяла про мужній, люблячому, готовому заради мене зірочку зняти з неба, а натомість отримала чоловіка, який, повечерявши, ніколи не запитає, чи не голодна чи я, бачачи, як мене мучить токс икоз, може сказати, що це у всіх жінок, так і при кожній нагоді поспішає вилежується боки на дивані. Зрештою навіть в магазин за продуктами і то з великим животом ходжу я Незабаром ми з Ромою стали батьками двійнят-синочків, які наро дилися вкрай кволими і вимагали дуже багато уваги.

Перші два місяці я з дітьми провела в ліка рні, а коли повернулася додому, то чисто випадково побачила відкриту сторінку чоловіка в одній з соцмереж, де він відверто фліртував з якоюсь Мишкою, Зайкою, а Фею запрошував на каву з тортиком. Влаштовувати скандал не стала, хоч у грудях і запекло нестерпно. Але ні сил, ні бажання з’ясовувати стосунки з цими зайкамі і пахвами не було.

Сподівалася, що з часом все налагодиться, і ми станемо міцною і щасливою сім’єю.Однак дива не сталося — Тарасику і Мишкові вже чотири рочки, я працюю на двох роботах і частенько прошу грошей у батьків, тому що тягнути сімейний віз стає все складніше. Рома, принісши заробітну плату, всю до копієчки кладе на стіл: мовляв, я заробив-приніс-віддав. А ти роби, що хочеш.- Послухай, у фірмі Ольги потрібен комп’ютерник, — сказала як — то я. Оплата — дві тисячі.

Можливо, ти б …- Я б? — раптом скипів чоловік. — А чому не ти? Зрештою, не забувай, що у нас сини, хлопці, яким потрібна увага батька. Я повинен бути вдома, а не шастати по заробітках, тому що тобі захотілося. І, грюкнувши дверима, пішов з кухні у вітальню, де якраз починався його улюблений телесеріал. Я чула, як Тарасик просив пограти з ним, проте батько накричав на них, сказавши, щоб йшли грати на кухню до мами.

Уклавши спати діток, я почала крутити на другий день голубці, і раптом згадала слова колишньої дружини мого чоловіка. Про те, що все в цьому житті повертається. Непрохані сльо зи потекли по щоках. Раптом усвідомила, що таке моє життя — кара Небес за зруйн овану життя дружини мого чоловіка. Їхніх дітей.- Прости мені, дружина мого чоловіка, — прошепотіла, дивлячись у вікно, за яким на темному небі світився повний місяць. — Прости мене, дуру