Жінку запросили на зустріч однокласників — і ось що вона відповіла їм на сторінці в Фейсбуці

Жінку запросили на зустріч однокласників — і ось що вона відповіла їм на сторінці в Фейсбуці …Коли 36-річну Анніку зі Швеції запросили на зустріч випускників, вона не на жарт здивувалася. Враження від однокласниківзалишилися у неї не найприємніші.Жінка описала свій досвід в Фейсбуці:»Дорогий клас 9B, спасибі за запрошення на наш 20-річний ювілей.

Не можу повірити, що минуло вже стільки років з тих пір, як ми закінчили школу. Іноді здається, що все було вчора. Чудово, що про ті роки у вас залишилися приємні спогади. Для мене той період до сих пір залишається самим темним в житті.

Ви, напевно, пам’ятаєте, що на восьмому році навчання я перейшла в інший клас? Лише для того, щоб не чути більше тієї тиші, з якої ви висловлювали свою відразу, коли я просто йшла по коридору; щоб уникнути вашого тупого сміху за моєю спиною і постійних холодних поглядів, які я не переставала на собі відчувати під час уроків. Деякі з вас особливо постаралися. Найцікавіше в цих образах те, що вони ніколи не забуваються.

Навіть після 20 років. Я все ще чую ваш пискливий голос в голові, який постійно нагадує мені про те, що я нікуди не годжуся. Звичайно, всередині я знаю, що це не так. Але зараз я впевнена — ви виросли хорошими людьми. У деяких з вас вже є діти. Я сподіваюся, що вони ніколи не будуть прокидатися зі страхом в душі через те, що їм треба йти в школу. Ніхто цього не заслуговує.

P.S. до речі, замість того, щоб здати гроші на поїздку в Стокгольм, я пожертвувала 2000 $ організації, яка бореться зі шкільними глузуваннями ».Після цього статусу багато колишніх однокласників Анніки написали їй листа з вибаченнями. Через 20 років їх відносини, нарешті, пішли на краще. Давайте поважати один одного