14-річний хлопець забезпечив майбутнє і собі, і батькам

Зовсім недавно йому виповнилося чотирнадцять. Але цього хлопчика знає вся Британія і вже давно величає сучасним вундеркіндом і » маленьким Моне «. Прославився хлопчина не за красиві очі — він дійсно володіє неабияким талантом. Настільки неабияким, що порівняння з Моне — НЕ лестощі хлопчикові, а натяк на реінкарнацію великого імпресіоніста .

Одного разу, майже 10 років тому, на одному з сімейних свят він написав пейзаж. Кіерон Вільямсон почав малювати, коли йому не було й п’яти. На більшості його картин зображені ландшафти місцевості навколо Норфолка, де він прожив все своє життя, і Корнуолла, який є його улюбленим місцем відпочинку.

Мабуть, він по-справжньому вкладає душу в свої картини, тому що бачення навколо себе хлопчика-школяра, талановито виражене на полотні, вразило багатьох — навіть в Японії, США, Німеччини він уже відомий завдяки своїй творчості.

З 8-и років художник почав продавати картини на аукціонах і в 9 за півгодини продав 33 картини за 235 тисяч доларів. 23 його роботи були продані інтернет-покупцям за ціною 360 000 доларів всього за 20 хвилин. Так учень початкової художньої школи розбагатів на 2,2 мільйона доларів. Всі доходи від продажу картин направляються в його власну компанію Кірон Вільямсон Лтд, директорами якої є його батьки.

Сьогодні Кірон Вільямсон один з найбільш забезпечених дітей Британії і вже точно один з найвідоміших художників-дітей. Ціни на картини, написані юним генієм, коливаються від 3,5 тисячі доларів за невелику акварель до 30 тисяч доларів за зимовий пейзаж, написаний біля його будинку в Норфолку.

Перші роботи Кирона з’явилися на ринку в 2009-му році. Тоді 19 з його картин були продані за 36 000 доларів США на закритому аукціоні. Виручені від продажу гроші дозволили Кірон купити новий будинок для себе і своїх батьків, а також інвестувати в твори інших художників, таких як англійська пейзажист Лоуренса Стівена Лоурі.

«Все в світі мистецтва вважають, що його роботи стали значно краще в порівнянні з минулим роком. Останні з написаних ним картин просто феноменальні. Ми не тиснемо на нього. Він просто малює, коли сам цього хоче», — кажуть батьки.

Менеджер галереї Адріан Хілл, який курирував продажу, сказав: » Я бачив як виросло його майстерність в порівнянні з минулим роком. Здається, він піднявся на новий рівень «.Кіерон перестав відвідувати школу і навчається вдома, щоб мати можливість зосередитися на живопису. Вільямсон пише картини аквареллю, олією і пастеллю.

Всього за тиждень з-під його «пера» виходить близько шести робіт. І це не дивно: за картинами Кіерон Вільямсона люди шикуються в чергу.Крім творчого самовираження, Кієрі, як будь-який інший хлопчисько, обожнює комп’ютерні ігри та футбол