Родичі розповідали, що молода дружина їм зварила картоплю в мундирі на святковий обід! Це низько навіть — подати таке частування

Одна молода дружина приймала у себе родичів чоловіка: свекруху, тітку з дядьком, сестру з чоловіком. І дуже-дуже старалася. Зі шкіри геть лізла, як то кажуть. Накрила стіл білою скатертиною, дістала бабусин сервіз, а на премію, яку дали на роботі, купила продукти.Запекла рибу, шалено витратилася на ікру — виклала її на тарілку.

Тонко нарізала лимон. Буженину нарізала, окіст копчений розклала щедро. Білі гриби мариновані виклала. І гарячу картоплю в мундирі поставила художньо на вишитий красивий рушник. Ну, і солодощів безліч! Рідня прийшла і ситно поїла, запиваючи рибку смачними напоями. Піднатужилися і все з’їли! А випічку з собою забрали. Потім вони гірко скаржилися чоловіку щедрою господині, сусідам і спільним знайомим.

Розповідали, що молода дружина їм зварила картоплю в мундирі на святковий обід! Всі дивувалися і співчували. Деякі виправдовували дружину — мовляв, вона ще молода і недосвідчена! Але, справді, картопля-це занадто! Це низько навіть — подати таке частування.

Ні слова родичі неправди не сказали. Була картопля? Була! Це чиста правда. А про осетрину, буженину, ікру і білі гриби вони просто промовчали. Так що не треба надто вірити розповідям таких людей. Вони все з’їдять, але розкажуть тільки про картоплю. І виставлять вас жадібними, недобрими

Використовують гарненько, а потім ось так відплатять. І виправдатися неможливо буде. Адже була картопля? Була! Дружина іноді спілкується з цієї ріднею. І на стіл виставляє чай без цукру. Цукор шкідливий. Прийшли попити чаю — будь ласка, ось чай.

Просто чай. У простих чашках чайних. Попили чаю? От і добре. Ідіть і розповідайте. Тому що розповідати будуть все одно. Це закон. Але коли про чай розповідають — це не прикро. Загодовують пирогами і пряниками тих, хто упереджено до нас ставиться, немає сенсу — тільки гірше буде. Все одно запам’ятають тільки картоплю в мундирі — ось їй і слід пригощати таких людей.