Чоловік зник на 10 років, а за цей період дружина на 0одила йому трьох дітей

Василь їхав додому з тріпихаючим серцем. Десять років, десять він був іншою людиною. А два тижні тому, нарешті, все згадав. І злякався пронеслись повз років.Десять років тому він виїхав на заробітки, щоб у них з дружиною наро дився дитина. Напевно це дивно звучить, але це було саме так. Природним шляхом дітки ніяк не виходили.Потрібна була проц едура Е К О.

Але, на жаль, перша безкоштовна спроба не увінчалася успіхом.І він поїхав на північ. Як сідав в поїзд — пам’ятав, а що було далі А далі замість чоловіка був мовчазний Коля, якого знайшли недалеко від залізничної станції міста Воронежа.

З повною втратою пам’яті і закривавленою головою Добра жінка похилого віку, у якої нещодавно пом ер від хвороби єдиний син, взяла його до себе і замінила йому матір на ці десять років. Він швидко оговтався від травми, але пам’ять до нього не поверталася. Зверталися вони з його прийомною матір’ю в поліц ію, але все без толку. Чи не знайшли його.

Без документів було важко влаштуватися на роботу, але руки міцні чоловічі потрібні завжди. Знайшовся і йому роботодавець.Через десять років після нещасного випадку на будівництві, Василь раптом згадав, що він Василь. І оторопів. Так як же так … Дружина піди і заміж вже вийшла Дружина, побачивши його, впала без тями. А піднімати її вибігли троє дітей-погодок.»Все-таки вийшла заміж», — подумав Василь.

Але звинувачувати її не смів, стільки років пройшло Але коли дружина прийшла в себе і з’ясувала, де був її благовірний, вона повідомила йому дивну шо куючу новину. Всі ці діти — його. Але як?Виявляється, Люба скористалася його генетичним матеріалом, який заморожували для ЕКО. Перший раз продала машину, штучне запліднення коштувало на порядок дешевше самого ЕКО.

Наро дила Світу. Через рік дружина зважилася на другого і взяла кредит. Наро дилася Маша. А Кирилко з’явився завдяки благодійній програмі, влаштованої одним ІІ. Ні про що не шкодувала, зате у неї була сім’я.Ой, як же плакав тоді Василь. Стільки на голову звалилося. Але щастя тепер, тільки щастя.А потім він поїхав за своєю прийомною матір’ю. Знову влаштувався на роботу і ніяк не міг натішитися на своїх чудових діток.

А дружина його ніяк не могла не триматися за серце, коли він йшов на роботу. Все боялася, що знову пропаде він, загубиться. І видихала з полегшенням, коли повертався.А дітки були раді, що папка, про який мама стільки розповідала, нарешті з’явився. Тепер хлопчаки на вулиці вже не будуть їх обзивати: за них є, кому заступитися