Мама першої дружини, мабуть, не готувала дочку до сімейного життя: вдома постійно був легкий безлад, а їжа неїстівна! Що вона вміла робити — так це смачно нарізати ковбасу

Напевно, я один з тих небагатьох чоловіків, що ні завищує вимог до своєї майбутньої обраниці, але бажає лише одного: щоб вона вміла і любила смачно готувати. Звичайно ж, хотілося б, щоб вона була хоча б симпатичною і з м’яким характером, і все ж — мені важливіше всього її кулінарні здібності! Не подумайте, що я якийсь — то там розпещений чоловік, але я богатир-високий, міцний і сильний.

Я люблю смачно поїсти, але зате дружу зі спортом, а ще у мене фізична праця на роботі — я будівельник. Ні, не чорнороб, диплом спеціаліста маю і заробляю дуже навіть непогано. Але мені потрібно кожен день ситно поїсти і не якусь там травичку. З жінками мені щастило у всіх сенсах, окрім їх здатності смачно приготувати їжу. Перша дружина у мене з’явилася відразу після армії, але тоді я навіть не думав про господарку, любов все засліпила.

Її мама, мабуть, не готувала дочку до сімейного життя: вдома постійно був легкий безлад, а їжа неїстівна! Супи вона виварювала до такої міри, що їх треба було ретельно пережовувати: суцільна каша з картоплі з вермішеллю, яка начисто прилипала до черпака. М’ясо вона примудрялася спалити або перетворити його в гуму. Що вона вміла робити — так це смачно нарізати ковбасу! На свята салати і гаряче доводилося купувати в супермаркеті-а що робити ?!

Все одно основна частина її куховаріння летіла в сміття. На мої зауваження вона починала реагувати неадекватно-відразу злилася: «Їж, що дали!», І навідріз відмовилася вчитися готувати. Гаразд, знижка на молодість.

Друга дружина мене порадувала своєю хазяйновитістю — чистюля ще та! Кімнати намиті до блиску, навіть швидше до стерильності! Ну що ж — медсестра, звичка така. Ще до весілля вона радувала мене своїми кулінарними шедеврами: салатики, курча, пишна пюрешка. Ну як тут не клюнути? Тим більше вся така витончена і манірна! Тільки от після весілля вона мені сказала: «Пора за тебе братися! ».

Вона виявилося фанаткою дієт, правильного харчування і худорлявих чоловіків. Красиво сказано так:« сухорлявий! ». А по суті — їй би сподобався такий, що місяць не їв , своєю фігурою. На питання: «що ж ти заміж вийшла за богатиря?», Вона відповіла: «я знала, що я потім тебе відрихтуйте до правильних параметрів! ».

І почалося! Вівсяні кашки на воді, «зміїний суп, який можна тільки пити (абсолютно рідкий і без м’ясного бульйону), свіжі або тушковані овочі на друге. Вечеря — відварна риба або грудка, кефір, яблучко. Спочатку я не дуже й пручався: спробувати раз можна! Але коли я став на будівництві майже хитатися, я зрозумів — пора зупинитися! Чоловіки почали кепкувати з мене, підгодовувати зі своїх пайків, що їм дружини приготували: бутерброди, сальце, варені яєчка.

Так я і сам собі з заначки НЕ пінне купував, а шоколадні батончики, треба ж якось масу нарощувати. Але потім взагалі розійшлася: вона не дозволяла приходити моїм друзям в наш будинок, точніше — в мою ж квартиру! Пити — немає, є — немає! Це що за захоплення влади? Зробив знижку на різні цінності і розлучився.

Худий, холостий і ще молодий я почав купувати їжу в найближчій кулінарії, щоб якось прийти в себе. Продавщиця-молоденька і трохи пухкенька дівчина, розписувала мені кожне блюдо за смаком і свіжості. Ми почали зустрічатися, а потім і разом жити. Чомусь мені здавалося, що працюючи в такому місці, як кулінарія, дівчина обов’язково повинна вміти готувати.

Але вона швидко мені пояснила різницю між продавцем і кухарем, причому не словами, а ділом: в перший же приготований нею борщ виявився неїстівним. Вона просила не морочитися на їжі, жити духовним, але в животі бурчала. Можна було б перебитися стравами з її магазину, але хотілося б, щоб удома пахло домашньою їжею. Знову знижка на молодість і ми розбіглися.

Так, я мрію про жінку, яка любила б і вміла готувати — ну що тут такого? Невисокі вимоги! Я хочу борщ на шкварки зі сметаною, картоплю з котлетою, запечену курочку, домашні пельмені, смажену рибу в клярі, деруни з м’ясом, пиріжки. Не треба мені делікатесів, я вважаю за краще просту кухню, але смачну, нехай їй грец! У свою чергу я гарантую своїй обраниці надійний тил і достаток.

Але ось що дивно — коли я говорю про це жінкам, вони починають кривитися: мовляв — як це нудно, над каструлями стояти! Гей, це взагалі-то обов’язок дружини, точно така ж, як муженек заробляти! Що трапилося в цьому світі, чому панянки розучилися готувати?