Я терпіти не могла дружину старшого сина — поки не побачила дружину молодшого

У мене є два сини, обидва вже дорослі; одружені. Андрій і Артем. Різниця між ними 3 роки, а живуть зовсім по-різному. І я вважаю, що вся справа в їхніх дружинах. Андрій — мій старший син. Зі своєю майбутньою дружиною Дашею він зустрічався рік. Даша мені не подобалася. Вона не давала моєму синові проходу, постійно надзвонювала і чогось вимагала. Але Андрій любив її, виконував всі прохання, допомагав їй і її батькам, будучи навіть хворим або втомленим.

Я була проти їхнього шлюбу, Даша занадто вимоглива і егоїстична, перетворювала Андрія в підкаблучника і намагалася побільше з нього матимо. Але Андрій був закоханий і піддався її впливу. У шлюбі апетити Даші тільки виросли, і вона вимагала все більше. Вона народила дитину, потім другого і на роботу виходити не поспішала.

Виправдовувала себе, що займається будинком. Будинком вона, звичайно, займалася. У квартирі чисто, їжа смачна, діти відвідують гуртки. Зате син працював без вихідних і свят, їхав на роботу рано, повертався пізно.

Він директор фірми, дуже багато працює і несе велику відповідальність.Син хоч і багато чого досяг, але часто був втомленим і напруженим. Зате Даша вічно свіжа, в дорогих обновках, з манікюром і з зачіскою. Мені така розстановка сил не подобалася. Але тільки до тих пір, поки я повністю не впізнала дружину молодшого сина.

Артем, познайомився з дівчиною набагато молодшою за нього. Наташа, так звуть дівчину, спочатку мені сподобалася. Скромна, ввічлива, доброзичлива, дуже симпатична. Але виявилося, що перше враження оманливе.Дівчина виявилася не скромною, а дуже закритою, про таких кажуть сама собі на умі. Заміж вона не хотіла. Коли я акуратно питала їх, коли ж буде весілля, вони з Артемом в один голос стверджували, що їм цього не потрібно.

Через кілька років стосунків пара все-таки вирішила одружитися. Артем і Наташа зняли квартиру, почали жити разом. Я стала заїжджати до них в гості і дізнаватися свою невістку краще.З кожним разом я розчаровувалася все більше. Наташа абсолютно безгосподарності і відверто плювала на домашнє вогнище. Особливої турботи про сина вона не проявляла. Треба сказати, що вона не була дбайливою навіть, коли вони зустрічалися.

Але я все списувала на те, що вони не одружені. На мої зауваження Наташа реагує холодно, з абсолютною байдужістю, ніби мова не про неї, а про сусідку знизу.Артем і Наташа ведуть окремий бюджет. Вони вносять рівну суму для загальних витрат — на квартиру, комуналку та продукти, інше залишають собі. Наташа багато працює, у вихідні її практично немає вдома, Артем наданий сам собі.

Я відчуваю, що син занудьгував. Ніяких чоловічих справ по дому не робить, діти не плануються, на роботі ніякого руху. Як сидів сім років тому на посаді менеджера середньої ланки, так до сих пір і сидить.А Андрій за цей час став директором, змінив кілька машин, у нього двоє прекрасних дочок. У нього повноцінна, цікава, забезпечене життя. А Артем засів зі своєю Наташею, яка ніяк не направляє свого чоловіка до успіху, і з якої немає загальних цілей.

Таке відчуття, що кожен живе сам по собі.Тоді-то я і зрозуміла, як багато в житті чоловіка залежить від жінки. Саме жінка робить свого чоловіка успішним і робить його життя повноцінним.Андрію дуже пощастило з Дашею, і тепер я відчуваю провину перед нею за те, що колись засуджувала. Сподіваюся, Артем теж зробить правильні висновки і знайде жінку, з якою побудує щасливе життя.