Син розлучився зі своєю дружиною, а та тепер закочує скандали через кожну копійку! Як же мені бути в такій ситауции: адже я хочу спілкуватися з онуками

Моя історія дуже неприємна, навіть не знаю, як тут себе вести. Через невістку я можу назавжди втратити своїх онуків, а вони мені дуже дорогі. Мій чоловік мене заспокоює — нормально все, виб’ємо зустрічі з онуками! А я не хочу так — через суд, адже якщо внуки взагалі будуть налаштовані проти нас, то їх в наш будинок нічим не заманиш!Мій син, проживши з дружиною 9 років, недавно розлучився. У їхньому шлюбі є двоє дітей — старший онук, йому зараз 8 років, і внучка — їй 6 років.

Причина банальна: обидва втомилися від непорозумінь. Невістка завжди була провокатором, а наш син, його тільки зачепи! Ні, він ніколи нікого не чіпав, а ось доводити своє може голосно, в цьому відношенні я його не виправдовую! Але у невістки бурхлива фантазія — вона всім відразу розповідає, що чоловік махає руками. Я не вірю — навіть у онуків раніше питала: чи було таке? Але вони сказали, що тато з мамою завжди двері закривають, коли голосно розмовляють.

Ну, не суть, багато розлучаються, коли неможливо проживати спільно. Квартиру син залишив дітям. Там є його частка, але не ділити ж її. Камінь спотикання — це машина, куплена в шлюбі, але фактично син її сам і заробив. Невістка вимагає продати її і розділити гроші хоча б наполовину (до цього вимагала три чверті — мовляв, дитячі частки). Тут я вже заступилася за сина, зателефонувала їй і кажу:

«Син не вимагає частки в квартирі, а машина йому потрібна для роботи. Що ти ще хочеш? Для дітей він аліменти платить, не можна ж бути такою жадібною! ».Ох, її і понесло! Спочатку вона полила брудом мене перед усіма знайомими і ріднею, та ще й перекрутила мої слова, а потім моїх онуків налаштувала проти мене. Дзвоню малюкам, а вони замість звичного: «Бабуся, привіт!» Не хочуть зі мною говорити.

А недавно, дзвінок у двері, заявляється невістка зі сміттєвими пакетами і кидає їх на поріг, кричить: «Нате!». А там всі дитячі подарунки, які ми з чоловіком дарували онукам: конструктори, ляльки, плюшеві звірятка, планшети і багато всього подібного. І це прям в під’їзді з дітьми, каже голосно, спеціально — щоб всі сусіди чули: «Ось дітки, віддали всі бабусині подарунки, нехай!

А ми собі нові іграшки купимо ». Я біжу прям по під’їзду за онуками, прошу, щоб забрали все назад, а вони від мене тікають!Потім мені моя подруга розповіла — вихователька дитсадка — куди ходить внучка, тільки в іншій групі, що малятко скаржиться на бабусю (на мене), нібито бабуся змусила маму зібрати всі подарунки і віддати назад — вона сама буде грати, а внуки обійдуться.

Діти плакали, збирали іграшки по дому, просили маму зателефонувати мені, домовитися, але мама їм сказала, що бабуся тоді вирахує з них стільки грошей за іграшки, що доведеться квартиру продати! Я тоді прийшла в сад, хотіла побачити внучку, але тут же хтось подзвонив невістці, та тут же прибігла і влаштувала сцену: мовляв, подавайте в суд, хай він визначає час спілкування з онуками, але вона все одно буде проти цього.

Ось тепер не знаю, як зробити так, щоб онуки розуміли — хто з нас не правий. Попросила це зробити сина, але вони черговий раз не порозумілися перед дітьми, толку з цих переговорів — нуль. Замислююся, подати в суд, але невістка ж знову все зіпсує.

Вже просила сина машину цю продати, розділити гроші навпіл, але він відповів: «Мама, як ти не розумієш?! Сьогодні вона машину зажадає, завтра — щоб я їй всю зарплату віддавав, а післязавтра зажадає і вашу квартиру продати! У неї апетити ростуть ! ». Так це вірно! Але що мені робити, щоб знову бачити онуків і вони мене любили?