Якщо хочеш, ми віддамо його в дитячий будинок. Я зрозумію тебе — сказав чоловік

Я працювала продавцем в магазині. Якось до мене підійшла літня жінка, скупляючись, і спантеличено дивлячись на свої покупки. Я відразу зрозуміла, що вона не зможе все забрати додому.- Як далеко вам це нести?- Так, за три квартали.- Я допоможу вам.Я закрила магазин і вирішила пожертвувати своєю перервою на обід заради жінки. Антоніна Іванівна виявилася дуже милою і приємною людиною.

Їй було 78 років, і вона була абсолютно самотня. Її син помер від раку, коли був ще маленьким. А дочка веде асоціальний спосіб життя і навіть не згадує про свою літню матір. З тих пір ми стали друзями.Я зайшла до Антоніні Іванівні на обід. Ми пили чай і говорили про життя, я допомагала їй по господарству і втішала її добрим словом. Але одного разу я не змогла до неї додзвонитися.

Після довгого очікування я почула жіночий голос:- Хто ти така? Чому ти дзвониш? — кричав сусід.- Мені потрібна Антоніна Іванівна.- Ти Віка? Її подруга?-Так. — Вона померла, вона залишила тобі записку, коли її везли до лікарні.Я поклала записку в кишеню і пішла, бо не могла читати в такому стані. Я розповіла чоловікові про те, що сталося, іми вирішили прочитати лист разом.

»Віка, ти моя єдина опора. Я можу тільки попросити тебе про послугу. У мене є внучка Дашенька, мою дочкупозбавилибатьківських прав, і малятка помістили в дитячий будинок. Я відвідувала її кожні вихідні … Якщо вам цене важко, відвідуйте її хоча б іноді. Ось номер, подзвони по ньому … «.Я набрала номер і домовилася про зустріч. Мій чоловік пішов зі мною. На мій подив, ця людина була нотаріусом.

В його кабінеті я дізналася, що Антоніна Іванівна заповіла мені квартиру.На наступний день ми вирішили разом відвідати Дашу. 10-річна рудоволоса дівчинка зачарувала нас своєю добротою, тому ми захотіли її удочерити. Наші діти були тільки раді цьому.

Минуло три роки. Ми з чоловіком дуже сильно посварилися, і він переїхав жити до своєї матері. Але все ж через деякий час ми помирилися.Даша виросла, але не поспішала переїжджати в бабусину квартиру. Ми здали цю квартиру в оренду, щоб мати додатковий дохід. І наші діти не поспішали тікати з рідного гнізда.Якимось чином мій чоловік запізнився на роботу.

Коли я почула, як відчинилися двері, я побігла йому назустріч. Він був не один — він тримав за руку дитину.- Я все поясню, — сказав він.- Давай повечеряємо, укладемо всіх спати, а потім поговоримо.- Добре.
Коли діти заснули, я сама завела розмову:

— Це сталося, коли ти жив з мамою?- Так. Але ти повинна знати, що це була помилка, я завжди любив тільки тебе. Я напився, і мене схопила Ленка. Два дні потому я прийшов в себе і пішов. Я зовсім забув про це. Але сьогодні мені подзвонили з органів опіки та піклування. Ленка, виявляється, народила від мене сина, але всі ці роки вона мовчала. Вона напилася, вона не дбає про дитину, тому її слід позбавити батьківських прав, і вони знайшли мене.

Якщо я відмовлюся, він буде зареєстрований в притулку. Якщо хочеш, ми відвеземо мого сина в дитячий будинок. Я тебе зрозумію.Природно, я не могла цього допустити. Дитина була копією мого чоловіка, тому я пробачила його і прийняла дитину як свою власну. Ось так ми і живемо.