В день весілля моєї дочки нас чекав сюрприз: третина гостей не прийшла взагалі

В день весілля моєї дочки нас чекав сюрприз: третина гостей не прийшла взагалі. Я не могла зрозуміти, що сталося, поки не зустріла свою двоюрідну сестру. Ось від неї я такого не очікувала — навіть не попередила, що її не буде. Але після розмови з нею я все зрозуміла …Два тижні тому у моєї дочки Вероніки було весілля. І ось під час весілля відбулася подія, яку я не могла зрозуміти, поки не зустріла свою двоюрідну сестру.

Справа в тому, що на весілля не прийшла майже третина гостей, в тому числі і моя сестра Тамара. Ось від неї я такого не очікувала — навіть не попередила, що її не буде. А вона ж добре знає, що на теперішніх весіллях все пораховано. Ми ж через це багато втратили.І ось зустріла я Тамару на вулиці, питаю, чому вона так негарно вчинила. А вона мені і каже, мовляв, не треба було твоїй Вероніці гостям вказувати, хто скільки принести повинен.

Я спершу не повірила почутому, а потім перепитала. Виявилося, що моя дочка перед весіллям написала всім гостям повідомлення, де вказала приблизну суму, яку б вона хотіла отримати в подарунок. Ось деякі гості образилися і не прийшли зовсім. Ми живемо в невеликому містечку, у нас люди не багаті, але щирі, ніхто б з порожніми руками не прийшов. Не розумію, навіщо дочка це зробила.

Вероніці 25 років, зараз вона живе і працює в столиці. Заробляють вони з майбутнім зятем дуже добре, вже навіть квартиру після весілля планують собі купити. Вони хотіли весілля робити в столиці, але я наполягла, щоб робили вдома, так більше гостей зможе прийти. Я не впевнена, що всім нашим родичам і друзям буде зручно їхати на весілля до столиці.

Дочка знехотя погодилася, організацією весілля займалася вона сама. Разом із запрошенням наречена висунула і ряд умов для гостей. По-перше, Вероніка вирішила, що все дами повинні бути в сукнях бірюзового, в крайньому випадку, м’ятного, кольору. У чоловіків повинні бути бірюзові сорочки і краватки. Причому сорочки — світло-бірюзові, а краватки — темно-бірюзові.

По-друге, Вероніка м’яко натякнула, що оскільки торжество дороге, ресторан, фотограф, плаття, обручки і салони обходяться їм у кругленьку суму, то гості повинні покласти в конвертики не менше двох тисяч гривень з людини. За дітей можна і по тисячі, так вже й бути. Тобто сімейна пара з дитиною повинна викласти п’ять тисяч і лише за те, що нареченій захотілося шикарне весілля.

Можна, звичайно, подарувати таку суму, якщо є фінансова можливість і бажання.Але коли гостям висувають умову, мовляв, знайдіть, де хочете, але викладіть 4-5 тисяч, значить про можливість і бажання гостей не думають взагалі.

Кому таке ставлення сподобається?Загалом, в день весілля нас чекав сюрприз: третина гостей не прийшла взагалі. Я не могла зрозуміти, що сталося. Ну а тепер все зрозуміло.Може, гості теж поступили не зовсім порядно, зате дали хороший урок моїй доньці. Я від неї такого не очікувала — мало того, що після її весілля ми в боргах залишилися, так ще й людям соромно в очі дивитися.